Дәрігерлердің жұмыс кестесі

2019 ж. арналған дәрігерлердің жұмыс кестесі

Участок,

мамандығы

Дәрігер және медбикелердің аты-жөні

Каб   

Дс.

Сс.

Ср.

 

Бс.

Жм.

Участок

№ 1

ВОП

Такеева Салтанат Мельскановна

Омарова Акмарал Абдрахмановна

Пернебай Улпан Айдарбеккызы

108

Балалар 

1400-1600

Ересектер

16.00-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 2

ВОП

Әбдрахым Гульмира Надирбайқызы

Толыбаева Мақпал МақановнаКунтлесова Алия Нурушевна

108

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

14.00-18.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Участок

 № 3

ВОП

Қантай Таңсамал Еркінбайқызы

Байкадамова Айгуль Мамбетаевна

Толепберген Лашын

6

Балалар

13.00-15.00

Ересектер        

15.00-17.00

Дені сау балаларды қабылдау

  10.00-14.00

Балалар 

08.00-10.00

 Ересектер 

10.00-12.00

Балалар

11.00-13.00

Ересектер 

13.00-15.00

Балалар

15.00-17.00

 Ересектер

17.00-19.00

Участок

 № 4

ВОП

Жузенова Галия Жолдыбаевна

Самарханова Малика Мырзагалиевна

3

Балалар

09.00-11.00

 Ересектер

 11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

 15.00-17.00

 Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

Балалар

09.00-11.00

 Ересектер

11.00-13.00

Участок

№ 5

ВОП

Караулова Айнура Давлетовна

Кадыр Меруерт Бауыржанқызы  Ошибаева Бақыт

Рахметова Айсулу Болатовна

112

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 6

ВОП

Шәріпбек Айтолқын Шәкірқызы

Булатова Райхан Булатовна

3

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

09.00-13.00

Балалар

10.00-12.00

Ересектер

12.00-14.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 7

ВОП

Жузенова Галия Жолдыбаевна

Омариева Гулнар Забеновна

5

Балалар 

09.00-11.00

Ересектер 

11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

 08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

 Участок

№ 8

ВОП

Садыкова Назира Мелдебекқызы

Сыздыкова Дана Илюмбаевна

Кошкинбевa Бакытгуль    Кенжегозиевна

  132

Балалар 

08.00-10.00 

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  14.00-18.00

Балалар

 08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

 Участок

№9

ВОП

Жиксенов Ернур Муслюмканович

ШУЛЕНБАЕВА АРАЙЛЫМ СЫРЫМБЕТКЫЗЫ

Турганбек Молдір

116

  Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

 14.00-18.00

Балалар

 09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

 Участок

№10

ВОП

Айтанова Айнур Кенесбековна Жунусова Сұңқар Тасболатқызы

Нурпеисова Гайняш Темирхановна

  132

        Балалар

14.00-16.00

 Ересектер

16.30-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

  08.00-12.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Участок

№11

ВОП

Жакилова Маржан Мусабаевна

Иткулова  Рауан

107

        Балалар

08.00-10.00 

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  15.00-20.00

Балалар

 15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

14.00-16.00

 Ересектер

16.00-18.00

Участок

№12

ВОП

ИМАРАЛИЕВА ЗИЁДАХОН РАХМАТИЛЛАЕВНА

 Тен Алина Здуаровна

112

Балалар 

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

  14.00-18.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-13.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

 

Участок,

мамандығы

Дәрігер және медбикелердің аты-жөні

Каб   

Дс.

Сс.

Ср.

 

Бс.

Жм.

Участок

№ 13

ВОП

Байжанов Ерболат Талғатұлы

   Триппель Анна Викторовна

  Дюсекеева Айда Мейрамбаевна

116

Балалар 

0900-1100

Ересектер

11.00-13.00

Дені сау балаларды қабылдау

09.00-13.00

Балалар

14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

09.00-11.00

Ересектер

11.00-13.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Участок

№ 14

ВОП

  Көшкімбаева Жұлдыз Оразбайқызы

 Саломатина Юлия Алексеевна

 Төлепберген Лашын

2

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

15.00-19.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Участок

 № 15

ВОП

Айтанова Айнур Кенесбековна Жунусова Сұңқар Тасболатқызы

Нурпеисова Гайняш Темирхановна

  132

        Балалар

14.00-16.00

 Ересектер

16.30-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

  08.00-12.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Участок

 № 16

ВОП

Айтымбетова Ақбаян Таңірбергеновна

  Садықова Сара Бекболатқызы

  Турлыбек Майра Жабайқызы

107

Балалар

14.00-16.00

 Ересектер

 16.00-18.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

 15.00-17.00

 Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00

Балалар

09.00-11.00

 Ересектер

11.00-13.00

Участок

№ 17

ВОП

Караулова Айнура Давлетовна

Кадыр Меруерт Бауыржанқызы  Ошибаева Бақыт

Рахметова Айсулу Болатовна

112

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Дені сау балаларды қабылдау

08.00-12.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

 14.00-16.00

Ересектер

16.00-18.00

Балалар

08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Участок

№ 18

ВОП

Садыкова Назира Мелдебекқызы

Сыздыкова Дана Илюмбаевна

Кошкинбевa Бакытгуль    Кенжегозиевна

  132

Балалар 

08.00-10.00 

Ересектер

10.00-12.00

Дені сау балаларды қабылдау

  14.00-18.00

Балалар

 08.00-10.00

Ересектер

10.00-12.00

Балалар

15.00-17.00

Ересектер

17.00-19.00

Балалар

08.00-10.00

 Ересектер

10.00-12.00